Zdecydowanie nie polecam tej firmy.
Zdecydowanie nie polecam tej firmy.
Kupiłem hulajnogę na eBay w Wielkiej Brytanii, jednak została ona wysłana z Polski. Po otrzymaniu produktu okazało się, że ma wadę – tylna felga jest krzywa (tzw. „ósemka”), co uniemożliwia prawidłowe użytkowanie sprzętu.
Od momentu zakupu kontaktuję się z firmą wielokrotnie, jednak moje wiadomości oraz e-maile są całkowicie ignorowane. Mimo że hulajnoga jest objęta gwarancją, od 6 miesięcy nie podjęto żadnych realnych działań w celu rozwiązania problemu.
Takie podejście do klienta jest nieakceptowalne i świadczy o braku profesjonalizmu oraz lekceważeniu obowiązków gwarancyjnych.







